Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Wiertła S&R SDS-plus Zentro stosuje się do wiercenia otworów w betonie, murze oraz kamieniu naturalnym. Efekt maksymalny osiągany jest dzięki właściwościom konstrukcyjnym narzędzi wiertniczych:
- specjalnemu kształtowi węglika spiekanego wlutowanego na wiertle;
- specjalnemu kształtowi spirali odprowadzającej odwierciny;
- dodatkowej obróbce powierzchni.
Dynamicznie stateczna konstrukcja wiertła zapewnia zmniejszenie wibracji podczas wiercenia, co w znacznym stopniu zwiększa wydajność wiercenia.
Specjalny kształt wlutowania węglika spiekanego gwarantuje szybkie wiercenie i centrowanie podczas wiercenia.
Wysokiej jakości węglik spiekany zapewnia dużą wydajność pracy wiertła, nawet podczas zwiększonych eksploatacyjnych obciążeń.
Spirala odprowadzająca odwierciny ma symetryczny kształt na całej długości, co zapewnia stabilne, dynamiczne parametry podczas wiercenia i szybkie odprowadzenie odwiercin z otworu.
Obróbka cieplna i specjalne polerowanie powierzchni narzędzia zmniejszają stopień zużycia i zwiększają wytrzymałość wiertła na wewnętrzne naprężenia podczas eksploatacji.
Wiertła SDS-4plus Zentro wykorzystywane są do wiercenia otworów o dużych średnicach. Symetryczny kształt końcówek wierteł z czterema krawędziami tnącymi zapewnia szybkie wiercenie i polepsza charakterystyki dynamiczne wiertła. Ślimak wiertła pozwala szybko i wydajnie odprowadzać odwierciny z otworu.
Podczas wiercenia otworów o głębokości ponad 450 mm należy wstępnie wiercić krótszym wiertłem na głębokość co najmniej 150 mm.