E-mail
Treść wiadomości

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

2016-09-07

Trzyfunkcyjne, ergonomiczne klucze nastawne S&R SZWED - seria MULTITrzyfunkcyjne klucze maszynowe nastawne SZWED - seria MULTI - ergonomiczne
Materiał: stal chromowo-wanadowa
Obróbka powierzchni: fosforowanie
Właściwości konstrukcyjne:
- skala pomiarowa milimetrowa
- obracana dolna szczęka
- kowadło udarowe
Zastosowanie: prace hydrauliczne, zastosowanie uniwersalne

Klucz trzyfunkcyjny. Dzięki obracanej, dolnej szczęce w prosty sposób można dostosować klucz do uchwytu elementów okrągłych (np. rury)
Dodatkową właściwością tego klucza jest specjalne kowadło na stronie tylnej nieruchomej szczęki dla przyłożenia obciążenia udarowego przy pracy z "zapieczonymi" zamocowaniami.

szwed

Ergonomiczne klucze nastawne o długości od 150 do 300 mm przeznaczone są do pracy z mocowaniami 0-34mm. Materiał kluczy - stal chromowo-wanadowa, fosforanowana dla ochrony przed korozją.
Charakterystyczną właściwością tych kluczy jest specjalny system obrotowej dolnej szczęki. Taka konstrukcja pozwala w szybki i prosty sposób przystosować klucz do uchwytu elementów okrągłych, jak np. rury. Dodatkową zaletą kluczy z rękojeścią ergonomiczną jest wykonanie klucza z niedużą częścią roboczą, co pozwala na wykorzystanie takich kluczy w warunkach ograniczonej przestrzeni i utrudnionego dostępu.

Zakres pracy dla poszczególnych rozmiarów:

Klucz 150 mm - 0-19mm
Klucz 200 mm - 0-24mm
Klucz 250 mm - 0-30mm
Klucz 300 mm - 0-34mm

przejdź do katalogu...


autor:ak

Polecane
pixelpixel