E-mail
Treść wiadomości

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Bimetalowe piły od ø14 do ø210

2013-12-06
Bimetalowe piły od ø14 do ø210
Zastosowanie: stopy żelaza, metale kolorowe, stal i stop, drewno i materiały drzewne, tworzywa sztuczne i polimerowe, stal nierdzewna o grubości od 1 mm Właściwości konstrukcyjne: wygodna szybko składana konstrukcja, specjalna geometria tnących ostrzy, 4/6 tpi (ostrza na cal) Zalety: szerokie zastosowanie, zwiększona o ponad 20% wydajność Materiał: stal szybkotnąca o dużej zawartości składników stopowych z kobaltem
 

Wszystkie piły otworowe S&R zapewniają wysoką wydajność, dokładność i wysoką jakość piłowania, zwiększone bezpieczeństwo podczas pracy gwarantuje bimetalowa twarda (niekrucha) taśma. Bimetal spawany jest laserowo ze stali narzędziowej o dużej zawartości składników stopowych będącej nośnikiem, i stali szybkotnącej w tnącej strefie, z 8%-wą zawartością kobaltu, gwarantującą przynajmniej dwa razy dłuższy czas użytkowania w porównaniu z analogicznymi urządzeniami.
Piły otworowe S&R posiadają płaską, twardą podstawę, o grubości 6 mm, o wysokiej wytrzymałości na duże obciążenia i gwarantującą prawidłową bezwibracyjną pracę urządzenia.

otwornica

Piły otworowe o dużych średnicach wyposażone są w dodatkowe otwory w podstawie piły, w celu optymalizacji mocowania urządzenia podczas pracy.
Zmienny skok 4/6 tpi (ostrza na cal), zapewnia dokładne cięcia i zmniejszą wibrację podczas cięcia materiałów trudno obrabialnych. Specjalnie zaostrzony kształt ostrza zapewnia szybkie wcięcie w półwyrób, a otwory technologiczne i specjalny rozwierak pozwalają efektywniej usuwać wióry i wypiłowaną część półwyrobu.

autor: ak
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2013
pixelpixel